Pro Assistance
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Contact information
  • Directions
  • About Pro Assistance
  • News
  • Column
  • Events
News & Messages
  • Twee pagina's in nieuwste nummer van AM Magazine
  • DONNA avond haalt Stan Huygens Journaal
  • Pro Assistance viert eerste lustrum
  • Pro Assistance in de media
  • Mariëlle viert 1ste jubileum
  • Pro Assistance presenteert: PRO INSPIRATION
  • Pro Assistance Rally Experience 2009
  • Pro Assistance sponsort DHL beachvolleybal toernooi voor Unicef
  • Jacqueline 5 jaar in dienst
  • DONNA avond op 10 maart 2009
  • Nieuwe website in de media
  • Pro Assistance in Dagblad De Pers op Zaterdag
  • Pro Inspiration in het Parool
  • Pro Assistance wint aanbesteding
  • Pro Assistance breidt diensten uit met projectondersteuning
  • Pro Assistance Rally Experience 2010
Meer columns
  • • Word je geboren als onderneemster?
  • • Life @ New York, part XII
  • • Life @ New York, part XI
  • • Life @ New York, part X
  • • Live @ New York, part IX
  • • Life @ New York, part VIII
  • • Life @ New York, part VII
  • • Life @ New York, part VI
  • • Life @ New York, part V
  • • Life @ New York, part IV
  • • Een organizer als secretaresse – een zegen of een vloek?
  • • Life @ New York, part III
  • • Life @ New York, part II
  • • Rode vlekken in je nek enzo …
  • • Life @ New York, part I
  • • Van dromen tot doen!
  • • “You don’t find a mission, a mission finds you”
  • • Onderscheid loont ....
  • • 6 Maanden later
  • • De freelancer en De recessie…
  • • Het land waar hij van houdt
  • • Keuzes maken je leven tot wat het is en ervaringen maken je tot wie je bent
  • • Communicatie stroomt als water… u bent de bron !
  • • Alles onder controle
  • • Maatschappelijk betrokken
  • • Werknemersmarkt ?
  • • Zonder franje, dat scheelt

By Ruud Kempers, The Production Department





Alles onder controle


01 juni 2008

Als partner van een communicatiebureau ben ik altijd op zoek naar de mogelijkheden om op de juiste manier, met het juiste medium het belang van een bedrijf of instelling zo duidelijk mogelijk over het voetlicht te krijgen. Dat is makkelijker voor een opdrachtgever dan voor je eigen bedrijf.

Zo schreef ik de laatste tijd veel teksten voor onze website. Tientallen teksten en vijf weken verder en nog steeds alleen prullenbakkwaliteit. Maar wie kan dat beter dan ik zelf ? Bij onze opdrachtgevers ben ik de eerste om te zeggen dat u dat niet zelf moet willen schrijven, maar juist professionals moet inschakelen voor alle dingen die niet met uw core business te maken hebben. Maar zelf ben ik nogal hardleers. Grote kans dat ik zelf de telefoontjes aanneem (goed voor het relatiemanagement), de koffie rondbreng (ik zet de beste), de deur open als er klanten komen (er gaat niets boven een persoonlijke ontvangst), nog even regel dat die advertentie op tijd de deur uitgaat (efficiency is my middle name) én nog even de website van mijn buurman programmeer (aardige vent). Daarnaast regel ik zelf de afspraken voor mijn accountmanager (dankzij mijn geweldige binnenkomers) en boek een ticket naar London (website met de laagste prijzen ontdekt). Thuis heb ik nog beloofd om onze zoon van de voetbal op te halen (is maar een half uurtje om) en op de terugweg bij de snackbar het avondeten mee te nemen (goed voor het papa-imago). ‘s Avonds typ ik de notulen van alle vergaderingen nog even uit, want ik weet immers zelf het beste wat er is afgesproken. Kortom, een drukke dag, maar met een knap staaltje timemanagement prima onder controle.

De volgende dag ben ik onderweg naar Schiphol. Telefoon! Waar ik blijf ? We hadden immers een afspraak ! @#U*&^%$#@. Vervolgens blijkt mijn koffer op het voetbalveld te staan, zijn de vermeende reisdocumenten in mijn binnenzak de notulen en vormt de sporttas van mijn zoon mijn enige bagage. De buurman belt. Ontslagen. Hoezo ? Wat bedoel je met ‘omdat je website al online stond ?’ Nog een telefoontje ! @#$%^&*. De notulen die bij de opdrachtgever op tijd zijn aangekomen, blijken mijn zelfgeschreven webteksten te zijn. De advertentie is afgekeurd omdat de foto was bedoeld voor een campagne van een relatie.

Hoeveel tijd bespaart het u niet als u zich niet overal mee bemoeit ? Pas dan werkt u echt efficiënt en is er ruimte voor ontwikkeling en voor goede ideeën. Dus als u een communicatieve duizendpoot nodig hebt, dan belt u mij. En ik ben hard toe aan een goede personal assistent. Pas dan ben ik echt ‘in control’ !
  •  
  •  
© 2011 Pro Assistance B.V. All rights reserved.
General conditions (pdf)